PRODUKTY NA WYMIAR Z BEZPŁATNYM POMIAREM I MONTAŻEM

Wertikale okienne pionowe

Tkaniny

 • BELCANTO </br> 0150
  BELCANTO
  0150
 • ARTEM </br> 7780
  ARTEM
  7780
 • ARTEM </br> 7779
  ARTEM
  7779
 • GRANDEKO </br> 9156
  GRANDEKO
  9156
 • ITACA </br> 1202
  ITACA
  1202
 • ITACA </br> 1012
  ITACA
  1012
 • BELCANTO </br> 6440
  BELCANTO
  6440

Kolory osprzętu

 • BiałyBiały
 • CzarnyCzarny
 • SrebrnySrebrny

Pionowe żaluzje wewnętrzne zwane inaczej jako wertikale okienne pionowe, to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych rolet, która umożliwia zasłonięcie dużych przeszklonych powierzchni przed nadmierną ilością światła. Wertikale najczęściej stosowane są w salach konferencyjnych, gabinetach medycznych, pomieszczeniach biurowych czy hotelach. Czyli wszędzie tam, gdzie znajdują się duże okna.

Wertikale okienne pionowe – charakterystyka

Wertikale okienne, znane również jako żaluzje pionowe, to nie tylko praktyczne rozwiązanie do regulacji światła w pomieszczeniach. To także element wyposażenia, który doskonale komponuje się z wystrojem każdego wnętrza. Charakteryzują się one specjalną konstrukcją, gdzie pionowe pasy materiału montowane są na szynie, umożliwiając precyzyjną kontrolę nad ilością wpadającego światła. Obrotowe pionowe lamele umożliwiają regulację kierunku i ilości wpadającego światła.

Wertikale z lamelami o szerokości 89 mm i 127 mm

W naszej ofercie dostępne są wertikale o szerokości lameli 89mm i 127mm. Dzięki temu sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Ich funkcjonalność umożliwi Ci dbanie o prywatność i osłoni Cię przed nadmiarem światłem niezależnie od pory dnia i charakteru pomieszczenia. 

Jak wygląda montaż żaluzji pionowych?

Montaż wertikali jest szybki i prosty, co czyni je idealnym wyborem zarówno do domów prywatnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Ich wszechstronność sprawia, że są popularne nie tylko w biurach i salach konferencyjnych, ale także w domowych wnętrzach, gdzie chcemy utrzymać odpowiednią temperaturę i poziom prywatności.

Montuje się je do sufitu, równolegle do okna. Montaż polega na przymocowaniu wertikali za pomocą kołków. Do każdego z naszych produktów dołączona jest czytelna instrukcja ułatwiająca montaż. Dodatkowo ich konserwacja również nie sprawia trudności – regularne usuwanie kurzu przy użyciu specjalnej miotełki pozwoli zachować ich estetykę na dłużej.

Zalety wertikali pionowych – idealne na duże przeszklenia wnętrz

Ważną cechą wertikali jest możliwość dopasowania ich do różnych typów okien, nawet tych o nietypowych wymiarach. Dostępne są w różnych szerokościach pasów, co pozwala na wybór odpowiedniej opcji w zależności od wielkości pomieszczenia i indywidualnych preferencji estetycznych.

Warto podkreślić, że wertikale okienne pozwalają nie tylko zasłonić, ale także mogą pełnić funkcję ścianek działowych czy symbolicznych drzwi, co czyni je wszechstronnym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz. Wszędzie tam, gdzie ich użyjesz, zapewniać będą odpowiednią intymność i osłonę przed światłem.

Szeroki wybór tkanin do osłon okiennych

Kolorystyka wertikali dostępnych w naszej ofercie jest bardzo szeroka. Pozwala to dopasować je do różnorodnych stylów wnętrzarskich. Od jasnych kolorów, które optycznie powiększają przestrzeń, po intensywne barwy dodające charakteru pomieszczeniu – możliwości są praktycznie nieograniczone. Ponadto można wybrać żaluzję, której materiał wyposażony jest w atest higieniczny (PZH) oraz atest niepalności (ITB).

Oprócz szerokiej palety różnokolorowych tkanin oferujemy także dobór osprzętu w różnych wersjach kolorystycznych. W naszej ofercie znajdziesz opcję białą, czarną i srebrną. 

Jakie są opcje sterowania żaluzjami pionowymi?

Oferujemy różne opcje sterowania, wśród których królują manualne systemy sznurkowe i łańcuszkowe. Pozwalają one skutecznie regulować obrót lameli oraz całkowicie zasłaniać lub odsłaniać okna. 

Jak wykonać pomiar okna pod wertikale okienne pionowe?

Przed złożeniem zamówienia na wertikale okienne, konieczne jest dokonanie pomiaru okna, do którego mają być zamontowane. W cowoknie wszystkie nasze produkty mierzymy i montujemy bezpłatnie, aby zapewnić dokładność i odpowiednie dopasowanie żaluzji do wymiarów okna. 

Wyjątkowe żaluzje pionowe, wertikale od Cowoknie.pl

Dzięki swojej funkcjonalności, estetyce oraz łatwości montażu i konserwacji, wertikale okienne są doskonałym wyborem dla każdego, kto poszukuje eleganckiego i praktycznego rozwiązania do regulacji oświetlenia i zapewnienia prywatności w swoim domu lub miejscu pracy.

Nasze wyjątkowe wertikale na wymiar to produkty najwyższej jakości. Jesteśmy tego świadomi, dlatego oferujemy gwarancję na każdą z naszych żaluzji. Chcesz zamówić żaluzje pionowe na wymiar w cowoknie.pl? Skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny. Już dziś zamów bezpłatny i niezobowiązujący pomiar wertikali we własnym domu.