Produkty na wymiar z bezpłatnym pomiarem i montażem.

+48 513 727 908

Wyjątkowa jakość rolet w Gdyni

Gdynia to świetny wybór na urlop – z tym chyba zgodzi się każdy. Wbrew powszechnej opinii, można je zwiedzać niezależnie od pory roku. Gdynia poza kąpieliskami ma dużo do zaoferowania – chociażby piękny Skwer Kościuszki, Leśny Ogród Botaniczny Marszewo lub Centrum Nauki Experyment. Nie można też zapomnieć o muzeach, np. Muzeum Motoryzacji lub Muzeum Emigracji. Gdynia słynie też ze swojej czystości i orzeźwiającego, nasyconego jodem powietrza. Nic dziwnego więc, że w tym mieście znajduje się wiele hoteli.

Niezależnie od ich położenia, widok z okna zawsze zapiera dech w piersiach. W naszej firmie uważamy jednak, że każdy piękny krajobraz wymaga odpowiedniej oprawy – dlatego otworzyliśmy punkt sprzedaży w Gdyni w Centrum Handlowym Batory. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak i m in. pensjonaty na terenie Gdyni. Tworzymy rolety okienne na wymiar, które są idealnie dopasowane nie tylko do okien, ale też ogólnej estetyki wnętrza.

Gdynia

Godziny otwarcia

ul. 10 lutego 11 „CH Batory” Poziom 1

tel. +48 510 304 671

Pn – Sob:9:00- 21:00
Niedz:11:00- 20:00
roleta rzymska z Gdyni

Najlepsze rozwiązania do okien w Gdyni

Gdynia jest przepiękna zwłaszcza nocą, jednak o tej porze zwiedzający zazwyczaj chcą odpocząć, aby mieć siłę na dalsze zwiedzanie. W naszym punkcie sprzedaży mogą Państwo obejrzeć niezawodne rolety w systemie dzień i noc – dzięki nim, goście będą mogli spokojnie się wyspać. Przysłony tego typu są świetnym wyborem dla hoteli, które znajdują się w centrum Gdyni. Oferujemy rolety wolnowiszące lub kasetowe – różnią się one sposobem montażu. Roleta wolnowisząca jest owinięta dookoła rurki nawojowej. Ich montaż jest bardzo prosty i można przymocować je zarówno do okna, jak i do ściany. Rolety kasetowe są zamknięte w solidnym osprzęcie, dzięki czemu nie kurzą się, gdy są zwinięte. Specjaliści w naszym punkcie sprzedaży pomogą Państwu wybrać ten idealny model, który zagości w pokojach Waszego pensjonatu. Projektowane przez nas rolety tkaninowe są dostępne w wielu kolorach, od stonowanych szarości po – jak na Gdynię przystało – morski błękit. W naszym punkcie sprzedaży mogą obejrzeć Państwo także przepiękne rolety rzymskie, które łączą w sobie lekkość firan i funkcjonalność verticali.

Dekoracje okienne na zamówienie

A skoro mowa o firanach, to warto wspomnieć o tym, że je również wykonujemy na zamówienie klienta. Piękne zasłony mogą stać się główną ozdobą wynajmowanego pokoju. Oferujemy wszycie w zamówione firany taśmę smok, dzięki której będą pięknie się marszczyć. Nie brakuje też w naszej ofercie technologii Microflex. Polega ona na wszyciu w brzeg firany plastikowych haczyków, dzięki czemu mogą Państwo na zawsze pożegnać się z żabkami. Wykonane przez nas dekoracje okienne są nie tylko stylowe, ale też bardzo wytrzymałe – nie gniotą się, można je prać w pralce, a po wyschnięciu ponownie zawiesić w minutę na karniszu lub szynie PCV bądź aluminiowej.

Częstym problemem miejscowości znajdujących się nad morzem są komary. Owady te bardzo lubią wysokie temperatury i wodę. W naszym punkcie sprzedaży w Gdyni znajdą Państwo szeroki wybór moskitier. Do pokojów z balkonem polecamy siatki rolowane, które można zamontować na ramie okna lub drzwi. Mniejsze pomieszczenia warto wyposażyć w moskitierę ramkową, którą szczególnie polecamy na okna uchylne. Można ją zasuwać w nocy i podnosić po przebudzeniu się, aby móc podziwiać piękną panoramę Gdyni.

Dostępne u nas przesłony i dekoracje okienne są przede wszystkim funkcjonalne. Nie można im odmówić jednak również estetyki, dzięki czemu codzienne spoglądanie przez okno jest jeszcze przyjemniejsze – zwłaszcza, gdy patrzymy na tak piękne miasto, jak Gdynia. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży!