Produkty na wymiar z bezpłatnym pomiarem i montażem.

+48 513 727 908

Rolety na każde okno w Grudziądzu

Grudziądz to jedno z najstarszych miast w Polsce. Co roku odwiedza je wielu turystów – zwłaszcza tych, którzy pasjonują się historią. Spacer po grudziądzkim Starym Rynku lub wzdłuż Fortu Wielka Księża Góra może natchnąć każdego zadumą nad dawnymi czasami. Aby móc nacieszyć się wszystkimi zabytkami Grudziądza, warto zostać w nim na dłużej niż jeden dzień. Noclegi w Grudziądzu mogą pochwalić się wysokimi standardami. Nasz punkt sprzedaży przy ul. Marszałka Ferdynanda Focha 15 w Grudziądzu oferuje właścicielom pensjonatów i stancji wewnętrzne rolety na wymiar, które jeszcze bardziej upiększą widok z okien.

Grudziądz

Godziny otwarcia

ul. Marszałka Ferdynanda Focha 15

tel. +48 510 306 718

Pn – Pt:9:00 – 17:00
Sob:9:00 – 14:00
rolety w Grudziądzu

Rolety w Grudziądzu – zadbaj o prywatność

Grudziądz słynie z pięknych widoków po zmroku. Chociaż cieszą one oko, w nocy mogą utrudniać gościom zasypianie. Zapraszamy więc nie tylko właścicieli domów czy mieszkań, ale również hoteli i hosteli do zapoznania się z ofertą projektowanych przez nas rolet dzień noc. Gwarantują one całkowitą ciemność w nocy, dzięki czemu domownicy lub goście mogą spokojnie spać, aby mieć siłę na kolejny dzień. Specjaliści w naszym punkcie chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu rolet. Oferujemy m. in. często wybierany w Grudziądzu model Rubin, gdzie tkanina zasłonięta jest w bezinwazyjnie montowanej kasecie. Dostępny w punkcie sprzedaży kolor osprzętu lub tkaniny nie komponuje się dobrze z wystrojem Państwa pensjonatu? Nie jest to dla nas żaden problem. Możemy wykonać dla Państwa unikatowe rolety kasetowe lub wolnowiszące – nasz katalog dostępnych materiałów jest bardzo obszerny. Niezależnie od tego, jaki styl dominuje w Państwa domu czy biznesie, mamy coś dla każdego. Srebrne lub białe kasety będą świetnie komplementować pensjonaty bardziej nowoczesne, utrzymane w minimalistycznych klimatach. Dla przytulnych stancji w kamienicach przygotowaliśmy osprzęt w kolorach drewna. Jasny dąb, mahoń czy winchester z kolei będą pięknie komponować się z domowym parkietem.

Spokój domowników czy gości pensjonatów często jest też zakłócany przez uporczywie pchające się do pomieszczeń owady. Oferujemy Państwu moskitiery idealnie dopasowane pod pomieszczenia w Państwa lokalu. W naszym asortymencie znajdują się m.in. bardzo popularne i funkcjonalne siatki rolowane. Goście mogą je opuszczać w porach wzmożonej aktywności komarów, by w każdej innej porze dnia podziwiać panoramę Grudziądza.

Dekoracje okienne na każdą okazję

Prywatność to podstawa – zwłaszcza, gdy mowa o łazience. Właściciele hosteli oraz domów jednorodzinnych w Grudziądzu często wybierają do tego pomieszczenia plisy, nadające się idealnie do małych okien. Nasi sprzedawcy pomogą Państwu dobrać odpowiedni model. Wykonamy plisy idealnie dopasowane do każdych okien – nawet tych łazienkowych, zazwyczaj bardzo małych. Oferujemy także żaluzje aluminiowe i bambusowe. W większych pomieszczeniach takich jak kuchnia świetnie sprawdzą się verticale, czyli pionowe żaluzje sterowane ręcznie lub elektrycznie.

Funkcjonalność to jednak niejedyny istotny aspekt noclegowni. Ważny jest też – oczywiście – całokształt wystroju. Goście bardzo cenią sobie ozdobne akcenty, które cieszą oko. Nasz punkt sprzedaży w Grudziądzu oferuje również dekoracje okienne. Z radością zaprezentujemy Państwu dostępne u nas firany oraz zasłony. Doradcy pomogą dobrać do nich odpowiednie karnisze lub szyny PCV. W ofercie mamy również ozdobne rolety rzymskie, które sprawdzą się w romantycznych apartamentach dla par w wystroju paryskim.

Z radością ugościmy Państwa w naszym punkcie sprzedaży. „Co w Oknie” w Grudziądzu znajduje się przy ul. Marszałka Ferdynanda Focha 15. Piękne, estetyczne okna mogą zachęcić gości nie tylko do wyjścia na grudziądzki rynek, ale także podziwiania go przez szybę z kubkiem gorącej czekolady.