PRODUKTY NA WYMIAR Z BEZPŁATNYM POMIAREM I MONTAŻEM

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie dekoracyjne i funkcjonalne

Rolety rzymskie to nie tylko praktyczne i nowoczesne rozwiązanie do regulacji ilości światła w pomieszczeniu, ale także elegancki element dekoracyjny, który idealnie pasuje do każdego stylu wnętrza. 

Czym są rolety rzymskie? – zaciemnienie i prywatność we wnętrzu

Rolety rzymskie to eleganckie i funkcjonalne okienne osłony, charakteryzujące się unikalnym mechanizmem zwijania tkaniny. W przeciwieństwie do tradycyjnych rolet te rzymskie podczas podnoszenia układają się w równomierne, poziome fałdy, co nadaje im wyjątkowy i dekoracyjny wygląd. 

Szeroki wybór różnorodnych tkanin, wzorów oraz opcji montażu, sprawia, że stanowią doskonałe rozwiązanie, które łatwo dostosować do indywidualnych preferencji oraz stylu każdego pomieszczenia.

Cechy charakterystyczne i funkcjonalność rolet okiennych

Rolety rzymskie szyte na wymiar to rozwiązanie dla tych, którzy pragną, aby było one idealnie dopasowane do okien. Montaż rolet rzymskich na wymiar pozwala na precyzyjne dostosowanie do szerokości każdego okna, dzięki czemu osiągniesz estetyczny i bardzo funkcjonalny efekt.

Jakie są zalety rolet rzymskich do salonu?

Rolety rzymskie do salonu to nie tylko ozdobny element wystroju, ale również praktyczne rozwiązanie. Dzięki nim możesz regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, tworząc odpowiednią atmosferę w zależności od pory dnia. 

Rolety rzymskie przede wszystkim:

 • Zabezpieczają przed promieniami słonecznymi, 

 • Zapewniają intymność w domu lub biurze, 

 • Stanowią stylowy element dekoracyjny wnętrza.

 • Można je zatrzymać na dowolnym poziomie okna, przez co swobodnie możesz je zasłaniać i odsłaniać w dowolny sposób.

Roleta rzymskie szyte na miarę – parametry techniczne, mechanizmy

Nasze rolety rzymskie to produkty najwyższej jakości, a ich cechy charakterystyczne to:

 • Ponad 250 tkanin do wyboru – tkaniny firanowe, zasłonowe, zaciemniające, oraz tkaniny z różnorodnymi wzorami.

 • Różne modele szycia  – tym tunele z przodu, tunele z tyłu, taśmy poziome, taśmy pionowe oraz efektowna kaskada.

 • Najwyższej jakości aluminiowy, kasetowy mechanizm –  zapewniający trwałość i niezawodność działania.

 • Różnorodne wykończenia dekoracyjne – zarówno górne, jak i dolne

 • Montaż rolety w dowolny sposób – inwazyjny lub bezinwazyjny do ściany, sufity lub ramy.

 • Koraliki do zwijania dostępne w różnych kolorach – wykonane są z metalu lub PCV i posiadają różne długości 

 • Możliwość zastosowania – prowadzenia bocznego. 

Montaż rolet rzymskich – bezinwazyjny i inwazyjny

Montaż rolet rzymskich może wydawać się skomplikowany, ale współczesne rozwiązania sprawiają, że jest to zadanie dostępne dla każdego. Nasze rolety można montować inwazyjnie lub bezinwazyjne do ściany, sufitu lub ramy okna. Wszystko zależy od Twoich potrzeb lub możliwości, jakie daje okno.

Mechanizm koralikowy to kluczowy element rolet rzymskich, pozwalający na bezproblemowe zwijanie i rozwijanie tkaniny. Dzięki niemu regulacja rolety staje się prostsza, a użytkowanie bardziej komfortowe.

W naszych roletach stawiamy na najwyższej jakości systemy, które cechuje niezawodność.

Rolety rzymskie woalowe i inne tkaniny

Tkanina odgrywa kluczową rolę w charakterze eleganckiej rolety rzymskiej. Dzięki różnorodności dostępnych tkanin możesz stworzyć unikalne wnętrze, dopasowane do swoich upodobań i stylu pomieszczenia. Sprawdź, jakie tkaniny są dostępne i jakie efekty można osiągnąć. W naszej ofercie znajdziesz kilkaset wzorów i kolorów, dlatego na pewno wybierzesz coś idealnego.

Praktyczność to istotny aspekt, zwłaszcza w przypadku rolet rzymskich w kuchni czy sypialni. Dlatego oferujemy naszym klientom produkty, gdzie materiał można prać.

Rolety rzymskie – cowoknie.pl

Szeroka gama rolet okiennych rzymskich dostępnych w cowoknie.pl sprawia, że bez problemu możesz dopasować je do ramy okiennej. Sprawdź nasz wybór i umów się na bezpłatne i niezobowiązujące pomiary w celu dobrania właściwego modelu. Nasze rolety szyjemy na miarę, dlatego dopasujemy je do dowolnego wymiaru okna.