Produkty na wymiar z bezpłatnym pomiarem i montażem.

+48 513 727 908

Okienne dodatki w Inowrocławiu wybierz u nas!

Podczas zwiedzania Kujaw, na liście atrakcji nie może zabraknąć Inowrocławia. Miasto to słynie ze statusu uzdrowiska – znaleźć można w nim wiele sanatoriów, które cieszą się dobrymi opiniami wśród pensjonariuszy. Miasto to słynie też z regionalnych krówek, pięknych parków oraz tężni z przepięknym widokiem na panoramę. Branża noclegowa w Inowrocławiu rozwija się prężnie – coraz więcej osób decyduje się wynajmować pokoje turystom lub przerabiać domy na pensjonaty. Miasto to z całą pewnością słynie też z pięknych krajobrazów, na które składają się kujawskie cuda natury. W „Co w Oknie” uważamy, że takie widoki zasługują na odpowiednie obramowanie. Dlatego otworzyliśmy punkt sprzedaży w Inowrocławiu przy ul. Wojska Polskiego 5, gdzie znaleźć można wszystko, co potrzebne do okien w Państwa biznesach oraz domach czy mieszkaniach. 

Inowrocław

Godziny otwarcia

ul. Wojska Polskiego 5 „Pasaż Manhattan”

tel. +48 510 305 258

Pn – Pt:10:00 – 18:00
Sob:9:00 – 14:00
 
 

Spacer online – Inowrocław

Zasłony i firany dla klientów indywidualnych i biznesowych

Wiele pensjonatów w Inowrocławiu znajduje się w zabytkowych domkach jednorodzinnych. Malownicze miejsca zachwycają swoimi bujnymi ogródkami i uroczą okolicą. Do tego typu wnętrz oferujemy piękne firany na szelkach. Można założyć je na karniszu bez konieczności sięgania po żabki. Zasłony można pięknie umarszczyć i przewiązać tasiemkami, aby dodać apartamentowi przytulnej, wiejskiej atmosfery. W naszym punkcie sprzedaży mogą Państwo obejrzeć jedyne w swoim rodzaju firany Microflex. Dzięki wszytym plastikowym haczykom zakłada się je w dosłownie minutę. Utrzymanie porządku w pokojach jest więc bardzo proste – po wymeldowaniu się gości, łatwo można zdjąć firany, wyprać je i założyć ponownie przed przyjazdem kolejnych.

Oferujemy także szeroki wybór tkaninowych rolet okiennych na wymiar. Wykonujemy je specjalnie na zamówienie klienta. Właściciele pensjonatów oraz domów jednorodzinnych często wybierają rolety rzymskie, które zachowują rustykalny wygląd firan. Można regulować je za pomocą tradycyjnego sznurka lub pilota – to drugie rozwiązanie na pewno zaintryguje gości. W naszej ofercie znajdą Państwo również rolety kasetowe z systemem dzień i noc. Goście czy domownicy będą mogli regulować sobie poziom przezroczystości rolet i zapewnić sobie całkowitą ciemność w nocy. Oferujemy modele, które można dopasować do okien różnej wielkości. Dla pensjonatów, które posiadają pokoje na poddaszu, przygotowaliśmy rolety i plisy na okna dachowe.

Wysoka jakość rolet w Inowrocławiu

Pensjonaty i hostele zazwyczaj posiadają jeden wspólny pokój rekreacyjny. Można w nim oglądać telewizję, zagrać w gry planszowe lub relaksować się w inny sposób. Do takich pomieszczeń polecamy verticale, które dzięki swojej długości szybko zacieniają nawet duże pokoje. Tego typu żaluzje mogą być obsługiwane pilotem, co pomaga zaoszczędzić czas.

Inowrocław największą popularnością cieszy się latem. Poza beztroskimi chwilami, z tą porą roku kojarzą się nam przede wszystkim nachalne owady. Z myślą o świętym spokoju naszych klientów, ich rodzin oraz gości pensjonatów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o moskitiery. Siatki te zapobiegają dostawaniu się do pokojów komarów i innych insektów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. „Co W Oknie” w Inowrocławiu przy ul. Wojska Polskiego 5 w pasażu Manhattan. Wierzymy, że zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi znajdą tu wszystko to, czego szukają. Z radością pomożemy Państwu dobrać idealne rozwiązania okienne.