Produkty na wymiar z bezpłatnym pomiarem i montażem.

+48 513 727 908

Nowoczesne żaluzje i rolety w Płocku

Płock to niewielkie miasto z ogromną historią. W 1079 roku król Władysław Herman przeniósł do niego stolicę Polski. Płock pozostawał nią aż do rozbicia dzielnicowego, czyli do 1138 roku. Nie oznacza to jednak, że miasto ma czasy swojej świetności za sobą. Płock posiada wiele wartościowych zabytków, takich jak Stare Miasto na Wzgórzu Tumskim, Muzeum Mazowieckie i Biblioteka im. Zielińskich. Można znaleźć w nim także wiele nowoczesnych inicjatyw – jedno z najpiękniejszych w Polsce zoo, ogromną plażę nazywaną “płocką Jamajką”, artystyczne murale i świetne knajpy. Dobrze je znamy – w końcu sami dostarczamy niektórym restauracjom i bistrom wewnętrzne rolety okienne oraz zasłony na wymiar. Nasz punkt sprzedaży w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 11 jest często odwiedzany także przez właścicieli restauracji.

Płock

Godziny otwarcia

ul. Gałczyńskiego 11 „Kaufland”

kom. +48 510 304 140

Pn – Sob:9:00- 21:00
Niedz:9:00- 19:00
rolety dzien noc w Płocku

Dekoracje okienne i zasłony do lokali w Płocku

Płock kultywuje tradycje mazowieckie. Można znaleźć w nim wiele knajp, które serwują pyszną, regionalną kuchnię. W takich domowych wnętrzach pięknie prezentują się tradycyjne firany na taśmie tunelowej. Przewiązanie ich paskiem stworzy klimat wiejskiej kuchni, w której gospodyni przygotowuje pyszne posiłki dla swojej rodziny. W Płocku nie brakuje też włoskich restauracji. Do nich polecamy zasłony na taśmie typu smok, które dodają każdemu wnętrzu wytworności i elegancji. Oferowane przez nas dekoracje okienne są uszyte z dbałością każdy, nawet najmniejszy szczegół, dzięki czemu mogą zdobić okna naszych klientów przez długi czas. Zakładanie naszych firan i zasłon to prawdziwa przyjemność. Luksusowe lokale sięgają też często po eleganckie rolety rzymskie. Z wyglądu przypominają one żaluzje, zachowują jednak miękkość firan.

Dobrej jakości rolety dla płocczan

Skoro o roletach mowa, to nie możemy o nich nie wspomnieć. Nasza działalność słynie przede wszystkim z wysokiej jakości rolet tkaninowych, które pięknie prezentują się w każdym wnętrzu. Oferujemy Państwu szeroki wybór materiałów i kolorów. Wykonamy rolety wolnowiszące lub kasetowe, które będą idealnie komponowały się z ogólnym wystrojem Waszego lokalu. Nasi specjaliści chętnie przedstawią Wam przykładowe modele. Zapewniamy, że znajdą Państwo u nas coś dla siebie.

Rolety to nie jedyna duma naszej firmy. W naszym punkcie sprzedaży w Płocku mogą znaleźć Państwo także żaluzje i verticale. Sprawdzają się one nie tylko w prywatnych domach, ale także lokalach gastronomicznych. Verticale to klasa sama w sobie – pięknie prezentują się przy wysokich oknach, a jednocześnie dokładnie je zaciemniają. Żaluzje to mniej formalne i dekoracyjne rozwiązanie idealne dla pomieszczeń socjalnych, takich jak kuchnia lub łazienka. Gwarantują one pełną prywatność pracownikom, co pomaga w przyjemnym spędzeniu przerwy. Jeżeli znajdują się u Państwa drzwi z wmontowanymi szybami, zapraszamy do zapoznania się z naszymi plisami, które możemy wykonać według wskazanych przez Państwa wymiarów. Oczywiście, obsługujemy także klientów detalicznych. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Płocku – oferujemy produkty, które są nie tylko estetyczne, ale też bardzo wytrzymałe, wykonane z dbałością o każdy detal.