PRODUKTY NA WYMIAR Z BEZPŁATNYM POMIAREM I MONTAŻEM

Szyna ALU – KS, DS

System KS to aluminiowa szyna, którą montuje się na ścianie lub suficie za pomocą uchwytów SMART CLICK. Przeznaczona jest do wieszania tkanin o średnim ciężarze, za pomocą wytrzymałych, wciskanych suwaków. Jej maksymalne obciążenie to 4 kg/m. System występuje w kolorze białym, beżowym, brązowym, szarym i czarnym oraz w następujących długościach: 3m, 4m, 5m, 6m, 7m. 

System DS to nowoczesna szyna aluminiowa o zaokrąglonym jednym boku. Montuje się ją na ścianie lub na suficie. Charakteryzuje się możliwością wygięcia pod dowolnym kątem. Przeznaczona jest do wieszania tkanin o średnim ciężarze, za pomocą wytrzymałych, wciskanych suwaków. Jej maksymalne obciążenie to 4 kg/m. 

Broadway – nowoczesna linia w stylu brodwayowskim pozwala na połączenie nowoczesności z elegancją. W klasyczną rurkę karnisza została wprowadzona szyna. Wsporniki są otwarte od dołu, co pozwala na upięcie firany lub zasłony bezpośrednio przy końcówce. Firany mogą być montowane za pomocą żabek ozdobnych lub żabek Broadway New Design. 

Do wyboru są końcówki nowoczesne i proste, ale także te bardziej finezyjne.

Model Broadway występuje tylko w wersji podwójnej, w dwóch różnych konfiguracjach:

• Dwie gładkie rury o identycznej średnicy Ø19, obydwie z wbudowaną szyną.

• Dwie gładkie rury, jedna o średnicy 25 z zawieszkami typu kółko, drugą 19 z wbudowaną szyną.