Produkty na wymiar z bezpłatnym pomiarem i montażem.

+48 513 727 908

Najwyższa jakość rolet i dekoracji okiennych w Elblągu

Jak mówi popularne przysłowie: „Wolność Tomku w swoim domku”. W mieście tak dużym jak Elbląg, utrzymanie prywatności może być nie lada wyzwaniem – zerknięcie do czyjegoś mieszkania lub domu nie jest takie trudne. Jeżeli nie czują się Państwo komfortowo z myślą, że ktoś niepożądany może zaglądać do Państwa mieszkania, zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Elblągu przy ul. Teatralnej 5, w Centrum Handlowym „Zielone Tarasy”. Pomożemy Państwu dobrać rozwiązanie, dzięki którym nie będą musieli Państwo martwić się o swoją prywatność.

Od lat zajmujemy się dostarczaniem klientom przysłon okiennych najlepszej jakości. W naszym sklepie otrzymają Państwo nie tylko świetne produkty, ale także profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru rolet lub żaluzji. Znajdą Państwo u nas szeroki wybór przysłon okiennych. Oferujemy między innymi tkaninowe rolety wewnętrzne, które są na tyle nieprzejrzyste, że gwarantują Państwu pełną prywatność nawet w ciągu dnia. Nasi klienci mogą zamówić w naszym punkcie m.in. rolety dzień-noc, które będą idealnie dopasowane do wymiarów ich okien. Dlaczego warto się nimi zainteresować? Zapewniają całkowitą ciemność w nocy oraz jasność w ciągu dnia – są jednak nieprzejrzyste i uniemożliwiają osobom z zewnątrz zerknięcie do pomieszczenia.

Elbląg

Godziny otwarcia

ul. Teatralna 5 „Zielone tarasy”

tel. +48 510 304 622

Pn – Sob:10:00 – 20:00
Niedz:10:00 – 18:00
plisy w Elblągu

Dobre rolety w Elblągu

Jeżeli zależy Państwu także na ochronie przed słońcem, polecamy wolnowiszące rolety okienne. W naszym punkcie w Elblągu mogą Państwo zobaczyć na żywo modele mini do okien małych, RM25 lub RM45 oraz Magna w systemie dzień-noc. Jeżeli poszukują Państwo czegoś bardziej eleganckiego, ekspedienci punktu sprzedażowego w Elblągu chętnie zapoznają Państwa z ofertą rolet kasetowych. Oferujemy przysłony w kasetach z mechanizmem samoblokującym wykonanym z aluminium lub PCV. Znajdą Państwo u nas modele mocowane do ścian oraz sufitu, co daje Państwu możliwość wyboru odpowiedniego montażu. W ofercie naszego sklepu w Elblągu mamy również rolety rzymskie rolety na wymiar, które są bardzo stylowe, a przy tym zasłaniają całe okno, co gwarantuje pełną prywatność. Wszystkie oferowane przez nas produkty są w pełni spersonalizowane. Wykonujemy rolety na wymiar, które pasują do okien naszych klientów.

Wybierz najwyższą jakość dekoracji okiennych

Dla tych z Państwa, którzy posiadają w swoich domostwach pomieszczenia na poddaszu, przygotowaliśmy ofertę rolet na okna dachowe. Doskonale wiemy, jak częstym problemem jest przegrzewanie się pokoi zlokalizowanych na wyższych poziomach budynku. Nasi doradcy chętnie pomogą dobrać Państwu idealne rolety dachowe, które zagwarantują optymalną temperaturę w domu na cały dzień.

Oferujemy również rozwiązania do pomieszczeń użytkowych. W łazience świetnie sprawdzają się plisy – w naszym punkcie sprzedażowym w Elblągu mogą znaleźć Państwo modele tradycyjne, jak i geometryczne, które sprawdzą się przy oknach o niestandardowych kształtach. Oferujemy również szeroki wybór żaluzji – drewnianych, laminowanych i aluminiowych – a także verticali. Są to bardziej tradycyjne rozwiązania, które dopełniają m. in. przestrzenne pokoje, takie jak salon lub jadalnia. Jeżeli przeszkadzają Państwu muchy i inne owady, które lubią zagnieżdżać się w kuchni, doradcy pomogą Państwu w wyborze funkcjonalnej, a przy tym estetycznej moskitiery.

W naszym salonie w Elblągu nie brakuje również dekoracji okiennych. Znajdą Państwo u nas różne zasłony i firany, które uszyjemy dla Państwa według podanych wymiarów. Pomożemy również dobrać do nich odpowiednie karnisze. Zapraszamy do nas – z radością ugościmy Państwa w naszych czterech kątach i pomożemy odmienić Wasze spojrzenie na świat zza okna.