PRODUKTY NA WYMIAR Z BEZPŁATNYM POMIAREM I MONTAŻEM

Plisy

Plisy na wymiar

Plisy okienne na wymiar to nowoczesny i estetyczny typ osłony okiennej. Docenisz go za dostępne rodzaje oraz możliwość dopasowania nawet do nietypowego okna. Dzięki plisom zadbasz o aspekt dekoracyjny we wnętrzu i możesz regulować ilość wpadającego do pomieszczenia światła. W Cowoknie oferujemy bezpłatny pomiar i montaż, a także szeroki wybór kolorów i wzorów tkanin. 

Czym są rolety plisowane na wymiar?

Rolety plisowane, czyli tzw. plisy, to typ wewnętrznej osłony okiennej. Przypominają kształtem harmonijkę ze względu na to, w jaki sposób się składają.

Plisy okienne na wymiar to rolety składające się z tkaniny i aluminiowych profili, które pozwalają m.in. na regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia a także umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu szyb.

Dzięki zastosowaniu materiału w różnych wzorach i kolorach, plisy na wymiar pozwalają na stworzenie unikalnego designu i dopasowanie dekoracji okna do stylu wnętrza. Do wyboru proponujemy tkaniny tradycyjne i typu duet.

Rodzaje plis na wymiar w Cowoknie

W sklepie Cowoknie oferujemy rolety plisowane w różnych wariantach:

 • Plisy tradycyjne cosimo;

W zależności od metody montażu rozróżnia się też plisy bezinwazyjne i inwazyjne. Plisy montowane inwazyjnie mocujemy do listwy przyszybowej dzięki czemu nie traci się gwarancji na okna. Montaż bezinwazyjny nie pozostawia po sobie żadnych śladów.

Kiedy wybrać plisy na okna?

Jeśli jesteś posiadaczem okien o niestandardowych kształtach lub chcesz mieć pełną kontrolę nad sposobem osłonięcia wnętrza przed słońcem, plisy są najlepszym rozwiązaniem.

Dają wiele możliwości i swobody. Przypominają nieco żaluzje oraz rolety, ale są jeszcze bardziej funkcjonalne. 

Dzięki swojej budowie  plisy na wymiar pozwalają na sterowanie zarówno od dołu jak i od góry. Możliwe jest również sterowanie sznurkiem. Daje to możliwość precyzyjnego osłonięcia pomieszczenia przed promieniami słonecznymi.

Plisy okienne to więc najlepsze rozwiązanie w poniższych przypadkach:

 • Gdy w Twoim wnętrzu znajdują się okna o niestandardowym kształcie;
 • Szukasz zamiennika rolet oraz żaluzji;
 • Lubisz awangardowe, nieoczywiste dodatki do wnętrza;
 • Chcesz zaszaleć z kolorem materiału osłony okiennej.

W Cowoknie masz szeroki wybór tkanin na plisy, dzięki czemu z łatwością dobierzesz je do aranżowanego pomieszczenia. 

Gdzie zamontować plisy?

Rolety plisowane/plisy to rozwiązanie do wnętrz prywatnych, a także biur czy innych pomieszczeń użytkowych.

Ich zadaniem jest:

 • Osłonięcie wnętrza przed światłem;
 • Uniknięcie rażącego odbijania się promieni słonecznych od monitora;
 • Zapewnienie komfortu przebywania w pomieszczeniu.

Dzięki plisom okiennym chronisz się także przed spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów, co pozytywnie wpływa na samopoczucie zarówno w czasie prywatnym jak i podczas pracy. 

Dodatkową zaletą tego typu osłony okiennej jest jej wartość dekoracyjna. Duża liczba kolorów tkanin oraz wzorów sprawia, że każdy znajduje u nas swoje wymarzone plisy. 

Dlaczego rolety plisowane na wymiar z Cowoknie to najlepszy wybór?

Wybierz rolety harmonijkowe na wymiar, czyli swoje wymarzone plisy, właśnie w Cowoknie. To tutaj masz możliwość umówienia bezpłatnego pomiaru i skorzystania z darmowego montażu.

Umów się z nami, a nasz monter przyjedzie pod wskazany adres z pełnym wzornikiem oferty i wykona profesjonalny pomiar okna. Dzięki temu:

 • W docelowym miejscu, czyli na swoim oknie, dopasujesz dostępne tkaniny i przekonasz się, która z nich sprawdzi się najlepiej;
 • Pomoc fachowca jest nieoceniona. Okno zostanie precyzyjnie zmierzone, a efektem będzie idealna roleta plisowana;
 • Skorzystasz ze wskazówek specjalisty, który podpowie najlepsze rozwiązania i możliwości.

Wybierz Cowoknie, czyli szeroki wybór tkanin, wzorów i kolorów, bezpłatny pomiar i montaż oraz bezpośredni kontakt z fachowcem.