Produkty na wymiar z bezpłatnym pomiarem i montażem.

+48 513 727 908

Rolety i dekoracje okienne w Bydgoszczy

Bydgoszcz jest wyjątkowo niedoceniana przez turystów – a szkoda! Czy zdarzyło się Państwu zobaczyć las w samym środku wielkiego miasta, albo rzekę płynącą przez jego centrum? Właśnie takie widoki ma Państwu do zaoferowania Bydgoszcz. Jest to jedna z niewielu większych miejscowości w Polsce, która żyje w zgodzie z naturą i tętni zielenią. Warto jednak odwiedzić ją jeszcze z innego powodu – jest nim pyszne jedzenie. Bydgoszcz to prawdziwa skarbnica świetnych lokali serwujących tradycyjną kuchnię kujawską i zagraniczną.

Bydgoszcz

Godziny otwarcia

ul. Skarżyńskiego 2 „Carrefour”

tel. +48 510 306 565

Pn – Sob:9:00 – 21:00
Niedz:10:00 – 20:00
rolety wolnowiszące w Bydgoszczy

Zasłony i akcesoria do lokali w Bydgoszczy

Dobra knajpa to jednak nie tylko świetne jedzenie, chociaż jest to podstawowe kryterium. Istotny jest też wystrój. To właśnie dzięki odpowiednim akcesoriom i dodatkom można wczuć się w klimat restauracji – poczuć się jak w gorącej Barcelonie, tajemniczym Rzymie lub szalonym Nowym Jorku. Nasz punkt w Bydgoszczy oferuje szeroki wybór dekoracji okiennych, które pomogą wykreować właścicielom lokali gastronomicznych odpowiedni nastrój.

Chociaż istnieje przekonanie, że firany są już niemodne i niepraktyczne, my całkowicie się z tym nie zgadzamy. Oferujemy Państwu zasłony do każdego wystroju. Znajdą Państwo u nas taśmy smok, które często można zobaczyć w luksusowych restauracjach serwujących kuchnię włoską. Umożliwiają one piękne marszczenie się firan bez zbytniego wysiłku. Do bardziej nowoczesnych wnętrz proponujemy przelotki. Są to praktyczne zasłony, które wystarczy nawlec na karnisze. Nie tylko pięknie się prezentują, ale są też bardzo funkcjonalne – ich pranie to prawdziwa przyjemność. Domowe, rustykalne wnętrza pięknie uzupełnią firany z taśmami tunelowymi. Przewiązane wzorzystym paskiem, będą przywodzić na myśl wiejskie wystroje z czasów naszych prababć.

Rolety na wymiar do mieszkania w Bydgoszczy

Bydgoszcz cieszy się także sporym powodzeniem wśród studentów. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży także wszystkich tych, którzy wynajmują mieszkania. Ewentualni najemcy z całą pewnością docenią obecność rolet dzień noc. Pomagają one zapewnić pełną prywatność w ciągu dnia oraz ciemność po zmroku. W bardziej luksusowych, nowoczesnych apartamentach pięknie będą prezentowały się rolety rzymskie. W suterenach – gdzie często montowane są małe okna – świetnie natomiast sprawdzą się plisy. Jesteśmy w stanie wykonać je dla Państwa na dowolną długość i kształt.

Nasze wolnowiszące rolety okienne na wymiar cieszą się największą popularnością wśród klientów indywidualnych. Ich ogromną zaletą jest prostota montażu. Roleta wolnowisząca może być przymocowana zarówno do okna, sufitu jak i do ściany. Można ją w każdej chwili zdemontować i zawiesić w innym miejscu. Jeżeli poszukują Państwo przysłon na stałe, proponujemy rolety kasetowe. Ich solidne osprzętowanie gwarantuje wytrzymałość przez wiele lat. Ogromną zaletą rolet tkaninowych jest to, jak proste i przyjemne jest ich czyszczenie. Wystarczy przetrzeć je szmatką z detergentem lub odkurzyć przy pomocy ręcznego odkurzacza. Wiele domów i bloków mieszkalnych w Bydgoszczy posiada poddasze – dlatego w naszej ofercie znajdą też Państwo rolety i plisy na okna dachowe.

W naszej ofercie znajdą również Państwo moskitiery, które uniemożliwiają owadom dostawanie się do mieszkań i lokali. Siatka przeciwowadowa to świetne rozwiązanie na lato – dzięki niej okno lub balkon może być otwarte, a komary lub muchy nie będą mogły dostać się do środka.

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Bydgoszczy przy ul. Skarżyńskiego 2. Z przyjemnością pomagamy właścicielom lokali i mieszkań odmienić ich wnętrza.